KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585497
nr 758 5497
Blandteknik
2 st, signerad, 100x63
Kondition: skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
850 kr
måndag 14 maj 2012
kl 19:09:06
500 kr
700 kr
800 kr